fbpx
Головна / VR / Окуляри віртуальної реальності REMAX VR FANTASY LAND

Окуляри віртуальної реальності REMAX VR FANTASY LAND – це простота у використанні та неймовірно захоплюючі враження!
Ви запитаєте ЩО ЦЕ? Це – гарнітура для смартфона, яку ви одягаєте як окуляри. За рахунок візуальних відчуттів ви можете випробувати на собі і стати безпосереднім учасником різних гостросюжетних пригод і 3D історій.
І все це – без залежності від проводів і комп’ютерів! Окуляри для ігор і відео REMAX VR FANTASY LAND мобільні, ними можна користуватися коли і де завгодно.

З окулярами віртуальної реальності REMAX VR FANTASY LAND ви зможете:
1. Дивитися 3D фільми, абсолютно будь-якого 3D формату, на величезному екрані. Якість 3D відео в окулярах віртуальної реальності просто приголомшлива і порівняти можна тільки з IMAX.
2. Грати в VR гри на вашому смартфоні. Ефект занурення 3D у віртуальний простір вашої гри, дивитись на всі боки і подорожувати по віртуальному світу.
3. Грати в звичайні мобільні ігри в режимі віртуальної реальності! На поточний момент вже підтримуються такі ігри як: GTA Vice City, Minecraft, Dead Trigger, Modern Combat 4, Dead Space, Final Fantasy, Fifa 15, Mass Effect, Need For Speed ​​Shift, Real Recing 3, Shadowgun і багато інших!
4. Підключити смартфон до ПК по Wi-Fi і грати в будь-які ПК ігри в 3D режимі віртуальної реальності! Грайте в GTA V або будь-які інші ігри на вашому ПК!

5. Дивитися 3D відео формату 180 і 360 градусів. Такі відео дозволяють повністю відчути себе абсолютно в іншому місці! Спробуйте себе в ролі пасажира Формули 1 або в ролі пілота винищувача. Всі відео доступні на YouTube!
6. Дивитися еротичні 3D відео, формату 180 і 360 градусів!
7. Дивитися будь-які відео з YouTube в особистому віртуальному кінотеатрі на великому 2D екрані! Ви так само можете займатися в цей момент спортом, наприклад на велотренажері або еліптичному тренажері!
8. Використовувати додатки доповненої реальності!
9. Дивитися високоякісні 3D скани реальних людей. Ви здивуєтеся наскільки реалістичними виглядають моделі дівчат!

Для використання окулярів віртуальної реальності REMAX VR FANTASY LAND необхідно помістити в спеціальний відсік свій смартфон. До окулярів REMAX VR FANTASY LAND підходять смартфони з діагоналлю від 4,7 дюйма до 6 дюймів. Максимальна ширина смартфона повинна бути не більше 8.3 см.

Обертання і пересування голови користувача відстежуються за допомогою спеціального мобільного датчика (акселерометра смартфона).

Як працюють окуляри віртуальної реальності 3D:
1. Скачуєте на ваш телефон / смартфон додаток з Google Play (Android) або App Store (Apple, iOS), додатки безкоштовні і з кожним днем ​​їх все більше (пошук за запитом VR).
2. Запускаєте додаток, при необхідності підключаєте через Bluetooth джойстик / пульт для смартфона (не у всіх комплектаціях наявний джойстик).
3. Вставляєте смартфон в Окуляри (Шолом) віртуальної реальності.
4. Насолоджуєтеся 3D грою або 3D відео.

Характеристики:
1. Регулювання лінз в двох площинах – Фокусна відстань (дозволяє налаштувати по діоптріями до «- 6) і відстань між очима (від 58 мм до 72 мм).
2. Регулювання кріплення на голові по обхвату голови.
3. Максимальний розмір смартфона – від 4,7 до 6 дюймів екрану (максимальна довжина і ширина телефонами 83х163 мм). Конструкція кріплення дозволяє з легкістю закріпити телефон різних розмірів.
4. Високоякісний пластик, без запаху.
6. Отвори на корпусі, для охолодження смартфона і запобігання запотівання лінз.
7. Отвори для виведення шнура навушників або зарядного пристрою.

REMAX VR FANTASY LAND Одні з найякісніших окулярів на сьогоднішній день, які представлені на ринку.

Придбати окуляри Ви можете у будь-якому з наших магазинів, які знаходяться за адресами

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK

edgedoll.com

  MCase   Рубрика: VR