fbpx

Так, ми взяли це в руки, ходили з цим і зухвало фотографувалися у всіх на очах. Якщо при вигляді селфі-палки ви водите носом – значить, просто заздрите. Сміливіше: просто зізнайтеся в цьому собі відразу і знайдіть самий підходящий варіант. Порівняємо!

Повторюємо: кожен повинен мати селфі-палицю. Селфі-стік, монопод для Селфі – називайте його як завгодно, суть при цьому не змінюється. Це не просто інструмент для пафосних «знімків» з друзями, але і зручна річ для зйомки творчих фоток. Таких ракурсів і кадрів, як з палицею для Селфі, ви ніколи не зробите руками. Якщо, звичайно, у вас вас не двометрові руки. Тоді треба до лікаря.
До слова, якщо ви ненавидите палиці Селфі, то ви в меншості. А значить, ви реальний і жорсткий хіпстер. Упс.
Загалом, відставити дурну ненависть, вона нікого не прикрашає. Всі нормальні пацани і дівчата ходять з селф-стікамі і роблять класні фотки на все життя, де поміщаються не тільки їх обличчя, але і що-небудь цікаве. Чи не соромимося!

ЩО ТЕСТУВАЛИ

Ми звільнили наш кавовий стіл від латте макіато і ранкового гречотто. А потім виклали туди три моделі моноподів для Селфі. Справа-наліво: KJStar Z07-5, Fotopro Selfie Monopod і Momax Selfifit.
Ці три монопода реально різні: за механізмом, збірці, якості, принципом роботи і ціною. Тут знайдеться варіант для кожного, тому ми порівняємо всю трійку один з одним, пошукаємо плюси і мінуси. Критерії такі …

1. Зручність використання

Тут Momax Selfifit рве всі інші палиці на шматки. Якщо що, він праворуч – яскраво-синій. Є інші колірні варіації, але зараз мова не про них. М’яка ручка в цій моделі гідно підтримує хват і робить його міцним, не напружуючи кисть зайвий раз. Тактильно тут все теж здорово.
Середнячок розташувався посередині: Fotopro Selfie Monopod має повністю пластикову ручку, але має ергономічну форму і, на мій суб’єктивний погляд, трохи меншу вагу.
І вже потім до тусовки приєднується KJStar Z07-5. Я не фанат настільки жорсткої, прорезининої ручки, але в одному її НЕ дорікнеш: такий монопод не можна упустити з руки при всьому бажанні.
Разом. Momax – найзручніший, Fotopro трохи легше і краще на вазі, а KJStar підійде тим, хто не довіряє своїм рукам.

2. Портативність

Насадка від KJStar (той, що зліва). Вона величезна, але якщо замінити її на будь-яку іншу, то конкурентів у «бюджетного» монопода по частині портативності просто не буде. Він дуже тонкий і майже кишеньковий.
За сукупністю всіх параметрів мені більше подобається Fotopro Selife Monopod. Він хоч і товстіший ніж KJStar, але має більш монолітну конструкцію і разом з насадкою буде менше своїх конкурентів на порядок.

Momax ж програє по частині портативності за рахунок своєї ручки і мудровані конструкції телескопічної трубки: там є затискачі для фіксації довжини «палиці». Зате він виглядає краще за інших.
Разом. Fotopro Selfie Monopod – найменший з трійки. KJStar переміг би, якби не громіздка насадка-кріплення, а Momax явно не намагався виграти в цьому заліку.

3. Максимальна довжина і якість трубки

Тут у нас сюрприз. Найдешевший варіант, KJStar Z07-5, виявився найдовшим, причому з істотним відривом. У жорсткому порівнянні, правда, різниця невелика: всього-то 10% від загальної довжини інших моделей. Але це треба мати на увазі. Якість металу низька, і я підозрюю, що він почне скрипіти досить швидко.
І знову, знову Fotopro акуратно розташовується посередині за всіма параметрами. Він не найдовший, але й не найкоротший. Мені більше сподобалася не довжина, а те, що саме Fotopro не прогинаються під вагою айфона в повністю витягнутому стані. Надійний!
Momax виявився коротшим інших. Але зате він захищений від вологи і не перестане працювати, як тільки ви зайдете з ним у воду. Це важливий момент, для багатьох він буде ключовим у виборі моделі.
Разом. KJStar найдовший, але не найнадійніший. Fotopro найнадійніший, не прогинається під айфоном. А Momax – єдиний монопод з трійки, який не боїться води і може легко розкладатися навіть при повному зануренні.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK

edgedoll.com