fbpx

Виробництво французьких ITSKINS-ів зосереджено в Китаї, але початок розвитку бренду було закладено у Франції в 2001 році Крістофом Джакобуко (Christophe Jakobuco) і його сім’єю. Філософія бренду – змінити світ на краще і подарувати всім любов до прекрасного. А французи, як ми знаємо, цінують якість і прагнуть забезпечити себе найкращим.

У лінійці виробника є чохли-книжки, чохли-накладки, бампери, чохли-кишені, сумочки для мобільних гаджетів і чохли-дзеркала. Як матеріали використовують шкіру, метал, пластик, поліуретан, TPU, штучну шкіру, дерево. Загалом, на будь-який смак, настрій і гаманець. Подивимося на деякі моделі для продукції Аpple. Зараз ми розглянемо модель Phantom

Особливість моделі – маса варіацій принтів: позитивних, різнокольорових, строкатих, яскравих або, навпаки, більш стриманих. Ці кейси легкі і тонкі, не обтяжують девайс і не зроблять його грубим; дуже просто надягають і сидять як влиті. На дотик дуже приємні, що гнуться, зроблені з поліуретану. “Фантоми” володіють амортизуючими властивостями.

У них прозорі боки / бортики (щоб виглядало більш витончено) і глянсова тильна сторона з картинкою. На глянці, до слова, якщо прискіпливо вдивлятися, з’являються дрібні, ледь помітні, потертості. Адже глянець, він такий глянець!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK

edgedoll.com