fbpx
Головна / Чохли / Накладка з високоякісної шкіри для iPhone 5 / 5s

Чим мені дуже подобається продукція компанії Jisoncase, так це тим, що чохли для iPad і iPhone від Jisoncase завжди гармонійно виглядають разом.

Але це вже інша історія;)

Накладка Jisoncase Executive для iPhone 5 і 5s – хороший вибір в якості супутника і захисника Вашого телефону.

Подивимося, що нам запропонують умільці з Jisoncase.

Отже, накладка доступна відразу в 10 кольорових рішеннях!

А саме можна вибрати з наступних варіантів: Чорний, Коричневий, Рожевий, Пурпурний, Помаранчевий, Блакитний, Червоний, Білий, Фіолетовий і Зелений.

Як і всі чохли від Jisoncase, накладка Executive продається в якісній упаковці, яка відкривається точно так само, як і оригінальна упаковка чохлів від Apple.

Разом з накладкою в комплекті йде кредитка від Jisoncase, що показує, можливість використання цього чохла як гаманця.Накладка має в собі поглиблення, яке створює із задньою стінкою iPhone 5 невелику ємність, куди можна покласти кредитну карту або грошову заначку :)

З зовнішньої сторони матеріал виготовлення високоякісна синтетичної шкіри, багато хто її видає за натуральну, але вона такою не є.

Внутрішнє оздоблення накладки Jisoncase Executive для iPhone 5 і 5s виконана з бежевої шкіри, з тисненням логотипу Jisoncase.

Накладка досить туго одягається на iPhone, імовірно з часом вона злегка розтягнеться і цей процес буде більш легкий.

Особлива фішка у Jisoncase – заховані під шкіру кнопки, своєрідний хід, але однозначно це позитивно позначається на захисті кнопок від забруднення і подряпин. Звичайно всі порти залишаються вільні, кнопка Mute має персональний отвір. Накладка добре лежить в руці, і лише злегка збільшує Ваш iPhone у розмірах. Своєрідно виконані кути накладки, Jisoncase вирішили надати більш рубану форму для кутів, ймовірно це їм навіяли межі iPhone.

В цілому мені ця накладка сподобалася, і ціну я вважаю дуже навіть привабливою!

Загалом всім любителям шкіри – рекомендую однозначно! :)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK

edgedoll.com