fbpx
Головна / Чохли / ЛІТО, BELKIN, UAG, CARD CASE

Літні дні не загорами і Ви, ймовірно, починаєте ходити по магазинам у пошуках літніх предметів першої необхідності. Чи то новий купальник купити, сонцезахисний крем або навіть нову валізу  для подорожей влітку. Але один літній аксесуар ви, можливо, залишили поза увагою це новий чохол для свого мобільного друга. Якщо ви плануєте використовувати ваш телефон на пляжі або просто тримати його поруч в той час, як купуєте сувеніри своїм близьким. Необхідно мати спеціалізований аксесуар, який зможе допомогти захистити пристрій від усіляких небезпек літа. Саме тому, я підготував для Вас огляд декількох літніх аксесуарів, які доступні у продажу.

.

Belkin

Якщо Ви віддаєте перевагу спорту, тоді літо для Вас означає витрачати весь вільний час бігаючи, їздити на велосипеді або займатися в тренажерному залі. Якщо ви не хочете залишатися без свого улюбленого телефону, нарукавна пов’язка це ваш кращий вибір. І саме Belkin, що є виробником преміум аксесуари для iPhone.

Пов’язка перфорована, що робить її більш зручною для носіння під час тривалих тренувань. На відміну від інших, вона має жорсткий пластик задньої стінки, що дає змогу легше його охоплювати та переміщувати. Також для тримання на руці використовується липучка – застібка, яка не дасть  телефону вислизнути, навіть, якщо ви виконуєте дуже активні вправи.

Urban Armor Gear

Якщо цього літа Ви плануєте спробувати свої сили у підкоренні вершин в Карпатах тоді протиударний корпус є обов’язковим. UAG є одним з найнадійніших. Коли мова йде про чохли з потрійним захистом, під цей опис ідеально підходить аксесуари від виробника Urban Armor Gear, що захистить ваш девайс від будь-яких навмисних і ненавмисних ударів.

Card Holder Case

Більшість одягу, який Ви носите протягом літніх місяців навряд чи матимуть глибокі кишені. І завжди є проблемою куди його покласти у ці спекотні дні. Тому роль гаманця може виконувати чохол: простий спосіб зберегти ваші картки, готівку, і телефон в одному місці. Цей легкий аксесуар не додає багато ваги телефону і він пропонує зручну зону для зберігання готівки або банківських карток.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK

edgedoll.com